HC Horní Čermná

HC  HORNÍ ČERMNÁ 2010/11

-------------------------Sezóna 2010-11-------------------------

 Oproti minulým letům jsme do letošní LHL (Lanškrounské hokejové ligy) byli mírně oslabeni, neboť v našem týmu skončili tři hráči z loňské sezóny. Naproti tomu se objevila další nová mladá krev. Díky těmto hráčům nám odešla obrovská zkušenost, ale ukázalo se již v letošní sezóně, že mužstvo má svou sílu a dokáže pořád konkurovat všem týmům. Průběh se pro nás nejevil moc dobře. Po první části jsme skončili na 11. předposledním místě. Po druhé části jsme se konečně probudili, kde jsme se umístili na 5. místě. To byl pro nás obrovský uspěch.

 Letošní LHL 2010/11 se nám velice podařila. Sehráli jsme 21 ligových zápasu. 7 vyhráli, 4 remizovali a 11 prohráli. Tréninků a zápasů jsme odehráli 48. Celkově jsme se ukázali na ledě 69 krát, což je opravdu hodně za 7 měsíců.

 Děkujeme všem fanouškům a fanynkám, který nás podporovali a doufáme, že v příští sezóně se opět potkáme a budete naším dalším "hráčem". Tým HC Horní Čermná.

Sportu zdar a hokeji zvláště HOKEJOVÝ KLUB HORNÍ ČERMNÁ

  --------------------- Sezóna 2009-10 ----------------------   

 Skončila nám další hokejová sezóna LHL 2009/10. Sehráli jsme 20 ligových utkání. 3 vyhráli, 4 remizovali a 13 prohráli. Přátelské zápasy a tréninky jsme odehráli 31 utkání. Začátek byl v Šumperku 26.7 2009 a zakončení sezóny bylo 25.3 2010 v hale B. Modrého Lanškroun.

 Netradiční závěr LHL proběhl v sobotu 17.4 2010 v sokolovně Horní Čermné, kde byli předány ceny vedoucí týmů, jednotlivců a všechny poháry a ceny LHL. Vyvrcholením akce byla hodnotná tombola. Hlavní cena, nový barevný televizor. Taky se nám ukázali břišní "tanečnice", to bylo opravdu na co koukat. Celou zábavu nám hrála skupina PETROWAR. Zakončení našeho hokeje se nám podařilo. Tak doufáme, že příští rok to budeme moci zopakovat.

 Rádi bychom poděkovali všem našim fanouškům a fanynkám, návštěvníkům za jejich přízeň v letošním ročníku a doufáme, že na nás po nepříliš povedeném výkonu nezanevřete a budete chodit fandit dále. Bez vás by to totiž nebylo ono.

 Hokej je fantastická hra. Kdyby někdo chtěl vyjmenovat všechny atributy, kterými hokej okouzluje své příznivce, byl by to pořádně dlouhý seznam. A nebudu daleko od pravdy když napíšu, že i přes svou obsáhlost nebude nikdy konečný. Důležité je, že se vždycky najdou lidi, které bude hokej úžasně bavit.

 Sportu zdar a hokeji zvláště

                                                                                                            Dušek Libor

  HOKEJOVÝ KLUB HORNÍ ČERMNÁ
  --------------------- Sezóna 2008-09 ----------------------  

   Tým HC Horní Čermná sehrál v uplynulé sezóně 18 ligových utkání. V 5 utkání zvítězil, 2 remizoval. Zbylých 11 zápasů se stalo kořistí soupeře. Přátelské zápasy a tréninky jsme odehráli 46 utkání. Začátek byl v Šumperku 20.7.2008 a zakončení naší sezóny bylo 29.3.2009 v hokejové hale B. Modrého Lanškroun.

   Nejlépe se nám dařilo proti Hornímu Třešňovci, kdy jsme je ve všech třech ligových utkání porazili. Mužstvo HC Horní Čermná stejně jako předcházející sezónu jsme nedokázali postoupit do 3. ligy. Dva body znamená jeden vyhraný zápas.Nejblíže k tomuto cíly jsme byli v zápase s Yellow Sharks, když soupeř dokázal vyrovnat za stavu 3:1 pro nás, dvě minuty před koncem na 3:3.

   O našem ne postupu mohla také rozhodnout nečekaná prohra proti Format Verměřovice 1:0 a Greenhorns, který nás dostali do kolen.

   Myslim,že v uplynulé sezóně jsme nikoho nepřekvapili, ale ani nezklamali. Chyběl jen bonus, postup do 3. ligy. To by pak byla spokojenost se sezónou velká.

   Poděkování fanouškům a faninkám , který nám hodně pomohli při ligových zápasech. Už se na vás moc těšíme na další sezónu, ta nám začíná ke konci září 2009.

                                                                                                     Dušek Libor

HOKEJOVÝ KLUB HORNÍ ČERMNÁ
 --------------------- Sezóna 2007-08 ----------------------

  Třetí sezóna 2007 v Šumpeku, kde jsme odehráli dva zápasy, pak dva zápasy v Litomyšli a 9.9.2007 jsme začali hrát na zimnim stadionu v Lanškrouně. Poprvé v historii HC Horní Čermná se pustila do LHL (Lanškrounské hokejové ligy) 28.9.2007 proti Qanto Bystřec, kde jsme -08 byla slavnostně zahájena 5.8.2007 na zimním stadionu prohráli 4:0. Poslední 24 zápas LHL jsme odehráli 20.3.2008 proti  Cyklo  Team, kde jsme podledli  1:4. Zakončení Zimní sezóny jsme odehráli 22.3.2008 Závěrečnou sedmu. Za celou sezónu 2007-08 jsme odehráli 60 zápasu. což je opravdu hodně. Příští rok máme co dohádět, tak hodně štěstí !!!

                                                                                                                               Dušek Libor


   HOKEJOVÝ KLUB HORNÍ ČERMNÁ
    
---------------------- Sezóna 2006-07 ---------------------
      Druhá sezóna Hokejového klubu Horní Čermná začala 17.9.2006. Elán z minulé sezony v žádném případě nevymizela.  29.9.2006  jsme vyměnily dresy na fotbal za pravé hokejové. Finančně nám vtomto pomohli sponzoři. Utkání jsme začali hrát každou neděli od 15:30 - 16:45 hod a každý hráč si platí 100 Kč za zápas, který nakonec platí dodnes. Těchto zápasů se zůčastnilo v průměru 15 hráčů a tím se ukázalo jak velký zájem o hokej tu je. Kádr hráču v té době tvořili především z Horní Čermné. Dále pak několik hráčů z Dolní Čermné a tři z Hnátnice. Do Konce sezóny jsme odehráli 37 zápasů. Poslední zápas jsme odehráli 10.3.2007. 
    Pro HC Horní Čermnou bylo 30.12.2006 poslední vystoupení v roce 2006. Byl to turnaj M+M cup, kde bylo 16 družstev zařazených do třech skupin. V A skupině jsme měli dvě družstva HC Horní Čermná A a B. Byli jsme tam opravdoví nováčci kde mohlo být počet hráču k jednomu zápasu: max. 6 ,z toho 1 na střídání + brankář. Mohli být max. 2 registrovaní, což u nás nehrozilo.
   V roce 2006 od 17.9. do 30.12 jsme odehráli 15 zápasů, 5 treninků a  jako zakončení roku jsme odehráli 30.12.  M+M cup.  To nejdůležitější  je poděkování sponzorům  bez kterých by HC Horní Čermná nebyl asi nikdy založen. Sponzoři jsou OBEC Horní Čermná, DUŠEK velkoobchod elektro a REHAS hasící přístroje. Peněžité dary byli použity na dresy a vybavení brankáře.

                                                                                         Dušek Libor

 

 HOKEJOVÝ KLUB HORNÍ ČERMNÁ
 
---------------------- Sezóna 2005-06 ---------------------
 
    Hokejový klub Horní Čermná vznikl  někdy na podzim  roku  2005,  kdy se pár nadšenců z Horní Čermné naskytla lákavá možnost hrát zápasy na zimním stadioně v Lanškrouně. Hráli jsme jednou za 2 týdny na Lanškrounském zimáku. Vybavení našeho družstva bylo opravdu velice primitivní, ale postupem času se všechno vylepšilo. V brance chytal Daniel Havel, který ovšem chytal ve výstroji, která byla hodně nevyhovující a stoupnout si v té době do branky bylo opravdu hrdinství. Do konce sezóny  jsme odehráli 9 zápasů.

                                                                                                   Dušek Libor

 

 

 

 

 

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one